​Barkun e skalit në palestër, pjesën tjetër e mori në ‘mënyra më të shpejtë’

Kylie Jenner publikon çdo ditë foto të reja në profilin e saj, por ditët e fundit ajo i ka gëzuar të gjithë me një koleksion të ri fotografish për revistën “Tmrw”.

Ajo ndryshoi disa veshje dhe ambiente të brendshme në të cilat pozoi, nga një edicion seksi në një motor, në një edicion gjysmë të zhveshur në një trup dhe një set të mrekullueshëm me lule.

Ishte e vështirë të vendosnim se cilën e donim më shumë dhe të gjithë e admirojnë përsëri trupin e saj të mahnitshëm edhe pse e dinë që është fryt i operacionit. Dhe pasi puna mbaroi, Jenner shkoi në pushime.

Ajo postoi foto nga jahti në të cilën pozoi me një kostum banje të argjendtë dhe të gjithë mbetën edhe një herë pa fjalë për shkak të trupit të saj.

Kujtojmë, disa ditë më parë, paparacët e fotografuan atë me Travis Scott dhe vajzën e tyre Stormi në Disneyland, e cila ishte prova e qartë se çifti është ende së bashku./KP