​Bukuroshja kritikohet për të dashurin e saj më të vjetër: Shko në kolegj në vend se të vraponi pas tij!

19-vjeçarja Amelia Hamlin ka qenë në një lidhje me Scott Disick (37), ish-partneri i Kourtney Kardashian, për disa kohë.

Qëkur ajo ka qenë me të, ne po e shohim emrin e saj gjithnjë e më shpesh në portalet botërore, dhe paparacët po ndjekin hapat e saj.

Kjo bukuri rinore fillimisht njihej si vajza e yllit të realitetit Lisa Rinne dhe prej kohësh është bërë e qartë se ajo ka ndjekur hapat e saj kur bëhet fjalë për korrigjimet estetike.

Edhe pse nuk është as 20-vjeç, ajo tashmë ka zmadhuar buzët, gjë që ka qenë një trend i madh në mesin e vajzave të reja kohët e fundit, dhe në muajt e fundit ajo ka postuar gjithnjë e më shumë foto provokuese në Instagram.

Asaj i pëlqen të mburret me figurën e saj, dhe në foton e fundit ajo posaçërisht ka nxjerrë në pah barkun e saj të skalitur.

“Unë vazhdimisht jam duke kërkuar një mënyrë të re dhe të pakëndshme për t’u ulur në një karrige”, shkroi ajo në një përshkrim të albumit të fotove në të cilën pozoi në një karrige në të brendshme ngjyrë vjollce.

Shumë i shkruan asaj se ajo gjithashtu mund të vishej, dhe disa madje iu referuan marrëdhënies me Scott më të vjetër.

“Shkoni në kolegj dhe edukoni veten tuaj në vend që të vraponi pas një njeriu që është aq i vjetër sa mund të jetë babai juaj”./KP