​Gruaja ushtronte dhunë fizike në vazhdimësi, ankohet bashkëshorti

Një person ka raportuar se bashkëshortja e tij në vazhdimësi është duke i shkaktuar dhunë fizike dhe psikike ndaj tij.

Rasti është raportuar dje në Polici. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt./KP