​Ndërton jetë me tri gra: Ish- i Kim dhe Mariah Carey pret fëmijën e katërt në 6 muajt e fundit

Aktori, komediani dhe prezantuesi Nick Cannon është në pritje të fëmijës së tij të shtatë, të katërtin e tij në vetëm gjashtë muaj.

Nick praktikon marrëdhënie intime me partnerë të shumtë me pëlqimin dhe njohurinë e të gjithëve.

Ai aktualisht është në një lidhje me Abby De La Rosa, Brittany Bell dhe Alyssa Scott. Kishte një fëmijë të katërt me Brittany në dhjetor, dhe tani pret tre fëmijë me Abby dhe Alyssa, pasi Abby zbuloi pak më shumë se një muaj më parë se ajo ishte në pritje të binjakëve.

Nick njihet gjithashtu si ish-burri i divës së muzikës Mariah Carey me të cilën ka binjakë, dhjetëvjeçarët Moroccano dhe Monroe. Monroe u emërua pas divës Marilyn Monroe, dhe djali sipas dhomës në vilën e këngëtarit ku Nick e propozoi atë.

Me Brittany ka trevjeçarin Golden dhe një vajzë me emrin Mbretëresha e Fuqishme. Martesa me Mariah zgjati nga 2008-2014, por u finalizua dy vjet më vonë. Ata u takuan gjatë filmimit të videoklipit të saj për këngën “Bye Bye”.

Nick njihet gjithashtu si ish-i dashuri i yllit të realitetit Kim Kardashian dhe çifti filloi të shihej në shtator 2006 pas ndarjes së saj me muzikantin Ray J me të cilin regjistroi pornografi.

Kim ishte ende duke punuar për Paris Hilton në atë kohë. Në janar 2007, çifti ishte ndarë tashmë, pak para se Kim të festonte të gjithë familjen me shfaqjen “Keeping Up With the Kardashians”./KP