15-VJEÇARJA VDES DERISA PO KRYENTE MARRËDHËNIE INTIME

Një 15-vjeçare nga Sao Paolo ka ndërruar jetë nga ataku kardiak teksa po kryente marrëdhënie intime me një 26-vjeçar në makinën e tij.

Gabrielly Dickson ndërroi jetë vetëm një natë pasi u shtrua në spital për të marrë ndihmë mjekësore. 26-vjeçari i tha policisë se ata po kryenin marrëdhënie intime në makinën e tij kur asaj i ra të fikët, raportojnë mediat e huaja.

Buzët e saj dhe trupi filluan të zbeheshin ndërsa duart po i ktheheshin mbrapsht, rrëfen i riu. Ai e dërgoi menjëherë në spital, ku mjekët u përpoqën t’i shpëtonin jetën, por ishte e pamundur.

I riu nuk akuzohet për asnjë krim pasi ndodhej me Dickson duke kryer marrëdhënie intime pasi këto veprime mund t’i kryejë çdo person mbi moshën 14-vjeç në Brazil./KP