64 VJEÇARI VDES NË NJË MOTEL NË PRIZREN

Gjatë ditës së djeshme një 64 vjeçar ka ndërruar jetë në një motel në Prizren.

Vdekjen e tij e kanë konfiruar mjekët në vendin e ngjarjes teksa trupi është dërguar për obduksion, njofton Klankosova.tv.

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

“Dje rreth orës 12:17, Policia ka pranuar një informacion nga një ekip i emergjencës se në një motel në Prizren është gjetur një person pa shenja jete. Hetuesit dhe forenzika kanë dalur në vendin e ngjarjes, është informuar Prokurori dhe me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, tha Osmanollaj./KlanKosova