ALBIN KURTI KERCENON DONIKA GERVALLEN!

 Albin Kurti nuk e mori me vete kryediplomaten Donika Gervalla ne takimin me presidentin Macron. Pse? Sepse komunikimi i fundit mes kryeministrit dhe kryediplomates ka qenë kercenimi “Te shkarkoj si Agim Veliun”. Kjo është krisja më madhe deri më tash mes koalicionit qeverises VV-Lista Guxo.
Ka shkruar Parim Olluri në faqen e tij të Facebookut.
Më  poshtë gjeni postimin e plotë të Ollurit.  /DielliNews.info