ARDIAN BUJUPI PUBLIKON NJË FRAGMENT TË DUETIT ME FINEM: NËSE FLITNI PËR HITIN E VERËS, PRITNI EDHE PAK

Ardian Bujupi dhe Finem janë në përgatitje të bashkëpunimit të ri muzikor që mban titullin “Adrenalina”.

Këngëtari dhe reperi e kanë shpërndarë një fragment nga xhirimet e videoklipit të këngës së re të realizuar në Prishtinë.

Në bazë të njoftimit, projekti i ri do të lansohet më 9 korrik (e premte).

Në bazë të njoftimit, projekti i ri do të lansohet më 9 korrik (e premte).

“Nëse flitni për hitin e verës, pritni edhe pak”, shkruan në përshkrimin e videos.

Në anën tjetër, Finem ka shkruar: “Hit për këtë vit ‘Adrenalina’”. /Telegrafi/