ATDHEU E KONFIRMON SE KA DIÇKA MES TIJ DHE EFIT TË “PËR’PUTHEN 3”

Gjatë ditës së sotme u bë virale video ku janë kapur mat Atdhe Xheravina dhe Efe Dhedhes nën shqërinë e njëri tjetrit.

Derisa dukej se dyshja kanë goxha afrimitet edhe ish – konkurenti i “Për’puthen”, Atdheu, e konfirmoi këtë gjë, shkruan “Kosovarja”.

 

Pas lajmeve të shkruara i menjëhershëm ka qenë reagimi i tij në rrjetet sociale.

Ai ka postuar një status në IsntaStory ku si një konfirmim të kësaj që është përfolur.

“Efffffa, sa i lumtur sot”, ka shkruar ai.

Ndërsa, nga Efi nuk ka pasur asnjë reagim por pritet shpjegimi i saj në natën e sotme të “Për’puthen”.