BEATRIX PËR DONALDIN: ÇOHUNI E KALLENI SHPINË, UNË E DU KËTË DJALË

Lidhja e Beatrixit dhe Donaldit brenda shtëpisë së BBV-së, është komentuar nga banorët.

 

Antonela, Big Mama, Arjola, Meridiani janë disa nga banorët që hedhin dyshime rreth lidhjes së tyre, shkruan lajmi.net.

Këta banorë besojnë se e gjithë kjo ishte lojë e Donaldit, dhe ai po e shfrytëzon Beatrixin për lojë.

Nga kjo janë krijuar debate të forta gjatë spektaklit.

Beatrixi ka shpërthyer ndaj banorëve dhe iu ka kërkuar banorëve që mos të përzihet në lidhjen e tyre.

Madje ajo me britma ka sqaruar një herë e mirë: Kalleni shtëpinë unë e du këtë djalë.

Në britma kanë përfunduar edhe Big Mama dhe Arjola të cilat ishin të përfshira në këtë./Lajmi.net/