“BISHA JONË”, BUKUROSHJA NGA TROPOJA PROVOKON ME POZAT NË BIKINI

Bukuroshja tropojane Arjola Demiri ka spikatur gjithmonë për bukurinë dhe linjat trupore.

Ajo së fundi ka publikuar në Instagram një set me foto ku pozon në bikini nga pushimet në Himarë.

Fansat kanë pëlqyer menjëherë këto poza dhe i komentojnë: “Zjarr. Bisha jonë” e shumë të tjera./KP