Blog Test

Lajme

ARBEN VITIA DO TË JAPË DORËHEQJE NGA POZITA E ASAMBLISTIT NË PRISHTINË

Komentet te ARBEN VITIA DO TË JAPË DORËHEQJE NGA POZITA E ASAMBLISTIT NË PRISHTINË Janë të Mbyllura
ShowBiz

SONTE NË BIG BROTHER VIP ‘TRAZOHEN UJËRAT, NDËRROHET DONALDI ME ROMEON (VIDEO)

Komentet te SONTE NË BIG BROTHER VIP ‘TRAZOHEN UJËRAT, NDËRROHET DONALDI ME ROMEON (VIDEO) Janë të Mbyllura
Lajme

E KISHTE QUAJTUR ‘TRADHTI SHTETËRORE’, KURTI PËRFAQËSON KOSOVËN ME FUSNOTË NË BRUKSEL (VIDEO)

Komentet te E KISHTE QUAJTUR ‘TRADHTI SHTETËRORE’, KURTI PËRFAQËSON KOSOVËN ME FUSNOTË NË BRUKSEL (VIDEO) Janë të Mbyllura
Shëndetësi

RAPORTI DITORË I IKSHPK-SË!

Komentet te RAPORTI DITORË I IKSHPK-SË! Janë të Mbyllura
Lajme

DËNIMI ME 3 VJET E 5 MUAJ BURGIM, AVOKATI I SKENDER KRASNIQIT E QUAN ANTILIGJOR, THOTË SE DO TË ANKOHET NË APEL

Komentet te DËNIMI ME 3 VJET E 5 MUAJ BURGIM, AVOKATI I SKENDER KRASNIQIT E QUAN ANTILIGJOR, THOTË SE DO TË ANKOHET NË APEL Janë të Mbyllura
Lajme

AHMETI I BËN DHURATË NJË TASTIERË RAMËS, I THOTË SE IA KA HEQUR SHKRONJAT “P” DHE “R”

Komentet te AHMETI I BËN DHURATË NJË TASTIERË RAMËS, I THOTË SE IA KA HEQUR SHKRONJAT “P” DHE “R” Janë të Mbyllura
Lajme

PROKURORI SPECIALE NGRE AKTAKUZË NDAJ KOSOVARIT QË TRAJNOI SNAJPERISTËT E ISIS-IT NË SIRI

Komentet te PROKURORI SPECIALE NGRE AKTAKUZË NDAJ KOSOVARIT QË TRAJNOI SNAJPERISTËT E ISIS-IT NË SIRI Janë të Mbyllura
Lajme

​GUCATI: NUK KAM MARRË URDHËR ME SHKRIM PËR TË MOS PUBLIKUAR DOKUMENTET

Komentet te ​GUCATI: NUK KAM MARRË URDHËR ME SHKRIM PËR TË MOS PUBLIKUAR DOKUMENTET Janë të Mbyllura
Lajme

S`KA BUXHET PËR PAGA E MËDITJE PËR 600 SPECIALIZANTË TË MJEKËSISË

Komentet te S`KA BUXHET PËR PAGA E MËDITJE PËR 600 SPECIALIZANTË TË MJEKËSISË Janë të Mbyllura
Lajme

REFUZOHET KËRKESA E KOSTT-IT PËR NDARJEN E 33 € MILIONË PËR RRYMËN NË VERI

Komentet te REFUZOHET KËRKESA E KOSTT-IT PËR NDARJEN E 33 € MILIONË PËR RRYMËN NË VERI Janë të Mbyllura