BRUNO FT. FLORI MUMAJESI & KLAJDI HARUNI – NINA (VIDEO)

Një super këng nga Bruno dhe Flori

Muzika:  Flori Mumajesi

Teksti : Flori Mumajesi

Produced by ; Threedots Production

Video nga ; Max Production /DielliNews.info