BUTRINT IMERI PUBLIKON KËNGËN “DUJËM” (VIDEO)

Këngëtari ka lansuar projektin e ri muzikor.

 

“Dujëm”, mban titulli kënga më e re e Butrintit të cilën e ka realizuar me videoklip.

Ai publikoi një postim në faqen e tij zyrtare në Instagram derisa njoftoi se tashmë e ka lansuar projektin e ri muzikor.

“OUT NOW DUJEM”, shkroi këngëtari në përshkrimin e postimit derisa mori komente të shumta pozitive nga miqtë dhe fansat.

Ndryshe, ky është projekti i parë muzikor i Butrint Imerit për këtë vit./Rtk/ DielliNews.info