DAFINA SJELL KLIPIN E SAJ MË TË RI “LLAFE, LLAFE” (VIDEO)

Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj më të re “Llafe, llafe”.

Bashkëpunimi i radhës i këngëtares vjen me reperin Lyrical Son.

Kënga është pëlqyer nga fansat e shumët të Dafinës dhe për pak kohë ka marrë mbi 200 mijë shikime./KP