DAFINA ZEQIRI: VAKSINOHUNI DHE T’I KTHEHEMI NORMALITETIT

Këngëtarja Dafina Zeqiri iu ka bashkuar thirrjes për vaksinim kundër COVID-19., duke thënë se vetëm kështu do t’i kthehemi normalitetit sa më shpejt.

Ajo ka njoftuar se janë vaksinuar i gjithë ekipi i saj.

Ndërkohë, Ministria e Shëndetësisë ka shkruar se vaksinimi është detyrë qytetare dhe vetëm përmes vaksinimit mund të mbrojmë vetën, familjen dhe vendin./KP