“Debil, kafshë, s’di qysh t’ka marrë gruaja që e ki n’shpi”, Arta Nitaj i reagon ashpër Xhevdet Pozharit

Pas rastit të 18 vjeçares nga Ferizaj, reagimet qenë të shumta, por ai që ngjalli debat ishte reagimi i analistit, Xhevdet Pozhari.

Ky i fundit në një postim në Facebook tha se e rëndësishme është që edhe vajzave duhet rikujtuar sa më shpesh se nuk është me rëndësi vetura Audi A8, por gomari që e nget atë.

Ky shkrim nuk i ka pëlqyer modeles, Arta Nitaj, e cila i ka reaguar ashpër gazetarit, derisa i është drejtuar me fjalën kafshë.

“Gomar vet, debill…Kafshe, sdi qysh tka mar gruja qe e ki nshpi”, ka shkruar modelja Arta Nitaj.

Theksojmë se për rastin e 18 vjeçares është arrestuar njëri nga të dyshuarit, ndërsa personi tjetër është në arrati dhe Policia e Kosovës po kërkon edhe ndihmën e qytetarëve në gjetjen e tij.

Pas rastit të 18 vjeçares nga Ferizaj, reagimet qenë të shumta, por ai që ngjalli debat ishte reagimi i analistit, Xhevdet Pozhari. Ky i fundit në një postim në Facebook tha se e rëndësishme është që edhe vajzave duhet rikujtuar sa më shpesh se nuk është me rëndësi vetura Audi A8, por gomari që eRead More