DUA LIPA: MË SHIKONI SI NJË FETUS

Këngëtarja e njohur ditëve të fundit ka kaluar në prani të të dashurit të saj Anwar Hadid.

Dua Lipa festoi datëlindjen së bashku me vëllain e motrave Gigi e Bella Hadid në një ndejë të nxehtë të mërkurën e kaluar.

25-vjeçarja është në lidhje me Anwar tri vjet më i ri dhe ata po kalojnë një periudhë të bukur së bashku.

Së fundi ajo ka postuar edhe një set të ri fotografish në Instagram, përfshirë edhe qenin Dexter, duke zgjuar kështu kureshtjen e miqve të shumtë që e ndjekin në rrjetin e njohur shoqëror.

“Rrëshqisni për të më parë si një fetus”, ka shkruar Dua Lipa krahas fotografive./KP