DUA LIPA ‘NGRE’ TEMPERATURAT NË BIKINI

Dua Lipa nuk dukej asgjë e bujshme të hënën kur bëri maksimumin e kohës së saj të pushimit në një bikini me ngjyra të lidhura për të mbështetur rrezet e diellit.

Duke kaluar në Instagram, krijuesja e hitit, 25-vjeç, zhvendosi kamerën mbi trupin e saj të zbutur në palestër ndërsa relaksohej në një shezlong dhe bashkoi dy pjesët e saj kuqezi me një palë nuanca të modës sportive.

Duke veshur korbat e saj të lira, Dua rrëmbeu flokët ndërsa ndiqte ndjekësit me një pamje të zymtë, duke treguar gjithashtu koleksionin e saj mbresëlënës të tatuazheve të krahëve.

Ylli fitues i Grammy zbukuroi veshët e saj me rrathë delikatë argjendi dhe një vështrim i shkurtër i pjesës së barkut ishte gjithashtu i dukshëm ndërsa lëvizte kamerën mbi fizikun e saj të tonifikuar.

Dua shtoi një filtër retro mbi klipin e saj të shkurtër të mediave sociale, duke i dhënë pamjeve një efekt të videos në shtëpi.

Ajo aktualisht po shijon një arratisje me të dashurin e saj Anwar Hadid dhe familjen në Shqipëri.

Këngëtarja e “Levitating” dhe vëllai i vogël i motrave modele Bella dhe Gigi Hadid filluan lidhjen në qershor 2019 dhe u kanë dhënë fansave një paraqitje të shkurtër të romancës së tyre në mediat sociale që nga ajo kohë.

Duke folur për romancën e saj me Anwar për revistën Rolling Stone, ylli së fundmi tha: ‘Unë jam shumë komode në marrëdhënie, më shumë se çdo tjetër.’

Dua gjithashtu diskutoi se si çifti kaloi një pjesë të vitit 2020 duke u izoluar në fermën familjare të Anwar në Pensilvani.

Këngëtarja pranoi se e donte ritmin e qetë të jetës dhe gjithashtu shfrytëzoi rastin për të përmirësuar aftësitë e saj në kalërim.

Autorja e hitit “One Kiss” gjithashtu foli për të dashurin Anwar në një edicion të fundit të revistës Vogue, duke thënë se ajo përpiqet të ekuilibrojë ‘të jesh kaq e ngazëllyer dhe e dashuruar’, ndërsa romancën e tyre e mban private.

“Ne kemi të gjitha këto kujtime dhe përvoja të mrekullueshme, dhe nëse ka diçka që duam ta ndajmë së bashku, atëherë në rregull kjo është kënaqësi”, tha ajo/KP