DUA LIPA TREGON DHOMËN E SAJ TË ZBUKURIMIT

Këngëtarja ka lënë pushimet prapa dhe i është kthyer serish punës.

Dua Lipa ka edituar set fotografish në rrjetet sociale nga dhoma e zbukurimit të saj.

Ajo ka shkrepur disa selfi duke shikuar në pasqyrë veshur në fustan elegant.

Autorja e “One Kiss” ka qenë për pushime në Shqipëri së bashku me familjenë, ku nuk ka munguar i dashuri i saj Anwar, vëllai i motrave modele Gigi e Bella Hadid./KP