DY TË PLAGOSUR NGA SHPËRTHIMI I BOMBOLËS ME GAZ

Dy persona kanë mbetur të plagosur pasi një bombol gazi ka shpërthyer sonte në banesën e tyre, në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40 në zonën e Plazhit dhe 54-vjeçari I.K. dhe 52-vjeçarja E.K. janë dërguar në spital për trajtim mjekësor, njofton Policia shqiptare.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.