DYSHOHET PËR NJË VETËVRASJE NË PODUJEVË

Sonte rreth orës 19:00, në fshatin Metehi të komunës së Podujevës dyshohet se një person ka kryer vetëvrasje.

Nuk dihen rrethanat dhe arsyet që kanë dërguar në këtë akt./Periskopi