ENI KOÇI PUBLIKON PAMJE BRENDA FESTËS PËR DITËLINDJEN E 25-TË TË ORGANIZUAR NË TIRANË

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Eni Koçi, feston sot ditëlindjen e 25-të.

Me këtë rast i është organizuar një festë madhështore në Tiranë me miqtë dhe të afërmit e saj.

Derisa po kremton ditën e saj speciale, Eni ka ndarë imazhe e video të ndryshme në rrjetet sociale.

 

Në një nga fotografitë e fundit ajo shfaqet përkrah të fejuarit të saj, reperit Genc Prelvukaj.

“Me gjysmën time më të mirë”, ka shkruar ajo../Telegrafi