Feed

“Boksieri shqiptar fitoren e përmbylli duke bërtitur:”Allah-u Ekber, La ilahe illallah!”Në Zvicër po shqyrtohet mundësia që në autostradë shpejtësia maksimale të jetë 60 km/orëNë Zvicër po shqyrtohet mundësia që në autostradë shpejtësia maksimale të jetë 60 km/orëÇun Lajçi sqaron postimin lidhur me faljen e Gold AG: Shkrimi im nuk ishte kundër Arianit dhe asnjë besimtari të devotshëmBregoviq përshëndetet me Korçën me këngën “Kallashinkov”Lojtarët e Marseilles tregojnë lëndimet që pësuan nga tifozët e NicesKrushqit nxjerrin kallashin dhe zbrazin karikatorin në mes të autostradës në Laç (VIDEO)Tifozët Kuq e Zi dalin me një mesazh pasi u lëshua gazi lotsjellës në koncertin e BregoviqitHidhet gaz lotsjellës gjatë performancës së BregoviqitJa sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

The post Feed appeared first on Dielli News.