FIFIT I BIE TË FIKËT LIVE NË EMISION

Kantautorja Fifi është alivanosur mbërmjen e së martës në Big Brother VIP.

Teksa po debatonte me opinionisten Balina, ajo filloi të kërkonte largimin me vetë dëshirë nga shtëpia.

Duke debatuar asaj papritur i ra të fikët dhe u rrëzua në dysheme.

Banorët kanë ndërhyrë menjëherë për t’i dhënë ndihmë e parë dhe emisioni është  ndërprerë.

Fifi përndryshe është kritikuar shpesh për gjendjen e saj të rënduar emocionale që ka shfaqur brenda shtëpisë së Big Brother VIP. /Telegrafi/