FJOLLA MORINA BËN TJETËR PARAQITJE PROVOKUES NË INSTAGRAM, VË NË PAH LINJAT TRUPORE

Fjolla Morina është bërë aktive në rrjetet sociale, pas një pauze të gjatë dhe lirimit nga paraburgimi.

Këngëtarja edhe këtë herë nuk i ka ndal pozat provokuese, teksa postoi disa fotografi në të cilat u shfaq e veshur me shumë stil.

Me një kombinim të veshje, minifund dhe bluzë të shkurtër me të njëjtin model, këngëtarja la të lëshuara flokët e saj bionde dhe të valëzuara.

Fjolla dukej në formë të mirë dhe mjaft elegante, ndërsa të shumta ishin edhe komentet që paraqitjen e saj, nga ana e miqve dhe fansave.

Ndërkohë, këngëtarja me t’u liruar nga paraburgimi iu është nënshtruar disa ndërhyrjeve estetike, të cilat po vazhdon t’i tregoi me krenari në secilin postim.

Ndryshe, kujtojmë që Fjolla është e martuar me biznesmenin, Fisnik Syla, me të cilin së fundi u tha se janë ndarë, por asnjëra palë ende nuk i kanë komentuar këta zëra. /Telegrafi/