FORMACIONET ZVICËR-TURQI

Kombëtarja e Zvicrës do të ketë përballjen kryesore kundër Turqisë në kërkim të kualifikimit në raundin e ardhshëm të evropianit, me shpresë se rivali i grupit Uellsi do të pësojë humbje nga lideri i tabelës, Italia.

Ndeshja zhvillohet sot në Baku duke filluar nga ora 18:00 dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

/KP