GJENDET I VDEKUR NË VETURËN E TIJ NË LIPJAN

Një person është gjetur pa shenja jete në veturën e tij në Lipjan.

Rasti ka ndodhur mbrëmë dhe vdekjen e personit e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Ndërsa me vendim të Prokurorit, trupi i pa jete dërgohet për obduksion në IML.

Sipas Policisë së Kosovës, rasti është nën hetime. /Telegrafi/