GRUAJA NË PRISHTINË RRAHET NGA DY DJEMTË E SAJ

Një grua në Prishtinë është rrahur nga dy djemtë e saj.

Policia tregon se mbrëmjen e16 korrikut ajo kërkoi ndihmë mjekësore. Ndërkohë që policia ka arrestuar të dyshuarit dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

“Viktima femër kosovare ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që e njëjta është sulmuar fizikisht nga dy djemtë e saj të dyshuarit meshkuj kosovarë. Njësia policore ka arrestuar të dyshuarit dhe me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës. /KP