I MITURI PLAGOSET ME PUSHKË AJRORE

Një i mitur është plagosur dje në mesditë me një pushkë ajrore në Ferizaj.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit, me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje./KP