JENNIFER LOPEZ TREGON SI DUKET KUR RINOVOHET DASHURIA E VJETËR

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë duke shijuar një pushim në jug të Francës, dhe çifti i famshëm postoi një seri fotografish nga një jaht luksoz në Instagram.

Diva latine festoi 52-vjetorin e lindjes këtë fundjavë dhe postoi detaje të festës private në Instagramin e saj. Ajo udhëtoi në jug të Francës me të dashurin e saj të ri dhe çifti i famshëm kaloi datëlindjen në një jaht luksoz.

“52, çfarë të bëj”, shkroi Lopez në një seri fotografish në Instagram, dhe në të fundit në një seri ajo gjithashtu tregoi një puthje pasionante me Ben Affleck. Ajo gjithashtu postoi një video që me sa duket u regjistrua nga Affleck.

Lopez dhe Affleck mbeten një temë e nxehtë në mediat botërore pasi u pajtuan pas më shumë se 15 vjetësh nga ndarja. Ata rinovuan dashurinë e tyre pas prishjes së marrëdhënies midis J.Lo dhe Alex Rodriguez, dhe tani është e qartë për të gjithë se çifti i famshëm është serioz këtë herë.

Jennifer do të zhvendoset tërësisht në Los Anxhelos për të qenë sa më afër Benit, dhe çifti aktualisht është në kërkim të një shtëpie ëndërr së bashku./KP