KIDA, LEDRI DHE BUTRINTI NË MESNATË SJELLIN KËNGËN E RE “DALE”

Ledri Vula, Kida dhe Butrint Imeri, pritet që sonte në mesnatë të publikojnë projektin e ri muzikor.

 

Këtë tashmë e kanë bërë të ditur prej kohësh, derisa vazhdojnë të sjellin momente të ndryshme nga prapaskenat e klipit.

Ka qenë së fundmi Kida ajo e cila ka ndarë një tjetër fotografi përkrah dy artistëve të njohur dhe se thekson se sonte është nata e tyre./RTK