KY ËSHTË EMRI I VËRTETË I BEATRIX RAMOSAJT TË BIG BROTHER VIP?

Beatrix Ramosaj është ndër banoret më të përfolura të shtëpisë së Big Brother Vip.

Ajo është e lidhur aty brenda me aktorin dhe moderatorin, Donald Veshaj, përcjell Klankosova.

Por, diçka që mbase rrallë kush e di, është emri i vërtetë i Beatrixit.

Së fundmi emisioni n’ZOOM ka bërë të ditur se emri i vërtetë i Beatrixës është Behigje Ramosaj./KlanKosova