LEDRI VULA HUMBI BARASPESHËN NË SKENË NË NJË NGA PERFORMANCAT E FUNDIT(VIDEO)

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, është njëri nga më të kërkuarit në treg për mbrëmje e koncerte muzikore.

I njëjti ka qenë tejet i angazhuar gjatë gjithë verës me mbrëmje e ahengje të ndryshme teksa tani ka nisur turneun nëpër Evropë.

Kjo pasi në fund të muajit gusht me masat e reja për shkak të rritjes së rasteve me coronavirus u ndaluan të gjitha tubimet përfshirë këtu dasmat, e klubet e natës.

 

Ai ka performuar mbrëmë (e shtunë) në një nga klubet në Zvicër së bashku me artistin Butrint Imeri, ndërsa nuk kanë munguar edhe me interpretimin e projektit të tyre të përbashkët “Dale”.

Në momentin kur po hynte në skenë, Ledri humbi baraspeshën dhe gati sa nuk u rrëzua.

I njëjti ka ripostuar videon e Imerit dhe me shaka shkroi: “Keq e kishin lënë pllakën”.

“Dale” ndërkaq në duet edhe me Kidën deri më tani ka grumbulluar mbi 55 milionë klikime në kanalin YouTube. /Telegrafi/