LINDA XHIRON TRUPIN ME BIKINI (VIDEO)

Linda Halimi është e njohur për kujdesin që ua kushton linjave të saja trupore.

Këngëtarja ka ndërtuar një trup të pëlqyeshëm, të cilën e vë në plan të parë në postimet që i shpërndan në rrjetet sociale.

Dhe derisa jemi në sezonin e ditëve në nxehta, imazhet me rrobabanje janë të shpeshta nga yjet e skenës.

 

Ajo e ka postuar një video në Isntagram, në të cilën e ka xhiruar trupin e saj. Në këtë publikim, ajo ka zgjedhur bikini të kuqe duke iu referuar ngjyrës së shqiptarëve.

Ndryshe, “Amin” titullohet realizimi më i fundit muzikor i Lindës që u publikua para tri javësh. /Telegrafi/