MBYTET NJË 55-VJEÇAR NË PLAZHIN E VELIPOJËS

Një 55-vjeçar është mbytur në plazhin e Velipojës.

Mësohet se ai është nga Stajka.

Deti me dallgë ka rrezikuar edhe pushues te tjerë ditën e sotme, të cilët janë shpëtuar dhe janë dërguar në spitalin e Shkodrës, raporton Ora News.

Mësohet se bëhet fjalë për një çift ndodhet jashtë rrezikut për jetën./KP