ME TONE TË ASHPRA E DUKE QARË, FIFI DEBATON ME GRANITIN: ME MUA MOS FOL MË, JAM DUKE TË PENALIZUAR (VIDEO)

Fifi dhe Granit Cana ditën e sotme (e mërkurë) janë përfshirë në një debat më të ashpër.

Krejt kjo ndodhi pas spektaklit të mbrëmshëm në të cilin erdhi edhe e ëma e ish-futbollistit për t’i bërë një befasi të birit.

Ajo i sugjeroi që ta tregonte më shumë veten dhe më pas është kritikuar edhe Fifi, me pretekstin se po e penalizon për ta bërë lojën siç duhet.

Me këtë rast dyshja kanë filluar debatin me njëri-tjetrin, gjersa Fifi me një ton të ashpër ka kërkuar që të mos i flasë më.

“Nuk të përzihem më. Unë do ta bëjë mirë mëngjes, natën e mirë”, ka nisur bisedën Raçi teksa Graniti tha, “Përse po bën kështu?”.

“Se Granit jam duke të penalizuar. Erdha nëna jote e tha muhabetin që unë ta kam thënë që një muaj ditë. Përse nuk më kupton kur flas se shqip jam duke folur. Me mua mos fol më. Kurrë nuk të kam thënë mos fol, të kam thënë çeli sytë. Të kam ngacmuar për të të thënë hapi sytë. Të kam thënë fol, lidhu me njerëz. Nuk je vetëm me dal dhe me i ngacmu femrat. Nuk të kam folur për keq kurrë”.

“Kam dalë si njeri i sëmurë nga jashtë, skizofren, psikopat, me probleme mendore, këndej jam duke luajtur me ty. Unë vetëm po mundohem të të ndihmoj”, ka vazhduar më tej Fifi.

Ndërkohë, Graniti është shfaqur me kokën ulur derisa po e dëgjon artisten duke i thënë se nuk ‘po e fajëson për asgjë’.

Ajo mbrëmë ka tërhequr nga nominimi Canën për ta zëvendësuar me Donaldin dhe kjo është arsyeja që po e shtyn për të bërë lojën. /Telegrafi/