Multimilioneri shqiptar feston ditëlindjen, ja kush ia uroi i pari

Multimilioneri shqiptar, Lazim Destani sot feston ditëlindjen ndërsa i pari që ja uron është klubi i Futbollit KF Shkëndija.
Përndryshe Lazim Destani sot ka mbushur 67 vite

Ja postimi i plotë:

Sot kemi kënaqësinë që t’i urojmë ditëlindjen të parit të KF Shkëndija, z. Lazim Destanit,

I nderuari z. Lazim Destani,
Në këtë ditë të veçantë pranoni urimet më të mira nga klubi dhe nga të gjithë tifozët kuqezi, duke ju dëshiruar jetë të gjatë, shëndet dhe shumë gëzime me më të dashurit tuaj.

Gëzuar ditëlindjen!

Multimilioneri shqiptar, Lazim Destani sot feston ditëlindjen ndërsa i pari që ja uron është klubi i Futbollit KF Shkëndija. Përndryshe Lazim Destani sot ka mbushur 67 vite Ja postimi i plotë: Sot kemi kënaqësinë që t’i urojmë ditëlindjen të parit të KF Shkëndija, z. Lazim Destanit, I nderuari z. Lazim Destani, Në këtë ditë tëRead More