NGA BEHIXHE NË BEATRIX, VJEN REAGIMI I ALBAN RAMOSAJ NDAJ LAJMIT I CILI BËRI BUJË NË MEDIE

Ndaj këtyre lajmeve të cilat kanë bërë bujë në mediet rozë, ka reaguar edhe vëllau i Beatrixës, Albani, shkruan GazetaBlic.

Ai ka qeshur me të madhe në një faqe në Instagram ku është shpërndarë ky lajm.

 

 

Albani ka etiketuar edhe vajzën e tezes, Anxhelinën dhe të dy e kanë marrë me sportivitet duke na lënë të kuptojmë se një gjë e tillë nuk është e vërtetë./GazetaBlic/