NGA PUSHIMET – ARTA NITAJ NUK MUNGON ME TË TJERA FOTOGRAFI PROVOKUESE ME BIKINI

Arta Nitaj gjatë këtyre ditëve ka qenë një nga personazhet më të komentuara në rrjetet sociale e faqet rozë.

Bukuroshja, e cila në Instagram numëron mijëra ndjekës, po vazhon t’i mbajë të azhurnuar me imazhe e video të ndryshme nga pushimet.

Ajo ka publikuar të tjera fotografi në bikini, me të cilat ka bërë që të marrë gjithë vëmendjen.

E veshur në një palë bikini blu e me kapelë të tillë, ish-aktorja e “O sa mirë” duket në top formë.

Linjat e bujshme trupore dhe pozat provokuese të modeles nga Peja morën komplimente të shumta edhe nga miqtë e ndjekësit që mban në Instagram.

Krahas jetës luksoze e pushimeve, Arta këtë vit ka qenë më pasive në ekran përkundër se paralajmëroi një emision të ri. /Telegrafi/