NGJYRA FITUESE KËTË VJESHTË: VISHU ME BRUZ TË KALTËR, DHE KURRË NUK DO TË GABOSH!

Nuancat që na shoqërojnë me detin e largët, ekzotik, janë gjithashtu të popullarizuara edhe në fund të vitit

I veshim si bazë krijimesh për dalje nga shtëpia, por janë gjithashtu të shkëlqyera në variantin e kostumeve dhe klasikëve për çdo ditë, transmeton Telegrafi.

Përveç detit dhe plazheve me rërë, ngjyra bruz është gjithashtu një përfaqësuese e botës së bizhuterive, ose e gurëve shumë të bukur të çmuar dhe gjysmë të çmuar.

Gjerdanët e gjatë do të pasurojnë çdo veshje në tonet e vjeshtës dhe dimrit.

Trikot janë një hit edhe këtë sezon, kështu që nëse kombinohen me aksesorë klasikë të modës, do të jetë një sukses i plotë.

Nuancat mes së kaltrës dhe jeshiles duken të mrekullueshme në variantin nga koka te këmbët.

Palltoja bie në sy në kombinime me veshjet sportive.

Një veshje e pashmangshme këtë vjeshtë është një kardigan i një forme të thjeshtë, por në ngjyrën bruz, është një pjesë kryesore e gardërobës së vjeshtës.

/Telegrafi/