NJË I VDEKUR DHE NJË I LËNDUAR NË NJË AKSIDENT TRAFIKU NË PËRRENJAS TË SHQIPËRISË

Një 43-vjeçar ka humbur jetën në një aksident në Përrenjas, ka bërë të ditur Policia e Shtetit shqiptar.

Zija Stojna, duke drejtuar mjeti tip “Toyota”, ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka humbur jetën. Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 14:10 në fshatin Rrajcë Skënderbe, ku për pasojë ka mbetur e lënduar edhe bashkëshortja e tij, e cila fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit./KP

The post NJË I VDEKUR DHE NJË I LËNDUAR NË NJË AKSIDENT TRAFIKU NË PËRRENJAS TË SHQIPËRISË appeared first on Dielli News.

The post NJË I VDEKUR DHE NJË I LËNDUAR NË NJË AKSIDENT TRAFIKU NË PËRRENJAS TË SHQIPËRISË appeared first on Dielli News.

The post NJË I VDEKUR DHE NJË I LËNDUAR NË NJË AKSIDENT TRAFIKU NË PËRRENJAS TË SHQIPËRISË appeared first on Dielli News.