NJË PERSON GJENDET I VDEKUR NË OBORRIN E QKUK-SË

Një person është gjetur dje në mesditë pa shenja jete në oborrin e QKUK-së.

Vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Lidhur me rastin janë njoftuar familjarët e viktimës dhe me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion./KP