NJË PERSON GJENDET PA SHENJA JETE!

Një person është gjetur pa  shenja jete në Drenas, kështu bënë të ditur policia e Kosovës.

Pas intervenimit policia e konstaton edhe vdekjen e këtij personi. Me urdhër të prokurorit trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

 Është raportuar se viktima mashkull kosovar ishte gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor, i cili

ka  konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë./Telegrafi/