RINOR HYKOLLI NË KËRKIM TË POLICISË, KY ËSHTË REAGIMI I TAYNA NË INSTAGRAM

Agjenti i këngëtares Tayna është vënë në kërkim të policisë për lëndim të rëndë trupor.

Policia ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për kapjen e Rinor Hykollit.

Këngëtarja e njohur nuk ka vonuar shumë dhe ka postuar në rrjetet sociale një pjesë të klipit të nxehtë me Dafina Zeqirin, “Bye bye” nga viti 2019./KP