RITA ORA SHKËLQEN ME POZAT DHE VESHJEN UNIKE NË LOS ANGELES

Ajo asnjëherë nuk dështon që të duket e mrekullueshme.

 

Dhe Rita Ora këtë e ka dëshmuar edhe një herë në një paraqitje të fundit në rrjete sociale, shkruan Daily Mail.

30-vjeçarja ka marr vëmendje përmes veshje plot stil, derisa modelonte në Los Angeles.

Foto: Daily Mail

Bukuroshja bionde ishte e veshur me një bluzë dhe mini-fund të verdhë, derisa theksoi edhe fizikun e formësuar.

Flokët e lakuara i kishte lënë të lira mbi supe, teksa edhe aksesorët zunë vend të paraqitjen e saj.

Foto: Daily Mail

Pozat që ajo mori para kamerës u komentuan tejet shumë, derisa u thanë shumë komplimente për të.

Ndërkohë, Rita ka qenë duke punuar në Australi pasi ka qenë në “The Voice”./RTK