RITA ORA VERBON FANSAT ME VESHJE TRANSPARENTE

Këngëtarja 30-vjeçarja ishte në Los Anxhelos për Festën e Krenarisë së mikut të saj Vas J. Morgan, e cila gjithashtu u ndoq nga ish-ylli i Disney Demi Lovato, Paris Jackson dhe Ashley Benson.

Ndërsa të gjithë mysafirët po shkëlqenin me veshjet e tyre, ishte Rita Ora kudo që siguroi që të gjithë sytë ishin drejt saj.

Bukuroshja bionde kishte veshur një fustan të gjatë në dysheme – por ishte gjithçka përveç se e butë.

Përbëhej nga një pëlhurë plotësisht e tejdukshme, e zbukuruar me vija vertikale të holla dhe paleta të bardha.

“Bomba” sigurohej që ajo në të vërtetë nuk po ndizte shumë mish, megjithëse rrëshqiste një trup lakuriq – i cili pothuajse ishte përzier plotësisht me lëkurën e saj të bronzuar./KP