RITA ORA VESHUR ME STIL JO EDHE TË ZAKONSHËM DEL NË NEW YORK

Ajo ka treguar stilin e saj të modës në veshje të ndryshme rreth New York.

 

Dhe Rita Ora u kthye në Noughties me ansamblin e saj të fundit në The Big Apple të mërkurën teksa  dukej e patëmetë në një palë xhinse me bel të ulët dhe një xhaketë blu të madhe.

Këngëtarja e Hot Right Now, 30 vjeç, tregoi një vështrim të barkut të saj të tonifikuar në pamjen e kthimit, të cilën ajo e shoqëroi me një crop top të zi që i zbulon belin.

Rita dukej sensacionale në veshje  pasi sigurohej që të kombinonte shkëlqimin e pparaqitjes, falë veshje të saj stil dhe xhaketës bombarduese.

Artistja e shoqëroi pamjen e saj në stilin hip-hop me një palë trajnerë të bardhë, duke i përshtatur këpucët me nuancat e saj të bardha.

Ajo nuk u shmang nga aksesorët në daljen e saj – e veshur me një kapele blu bejsbolli Met Gala 2021 dhe një mori gjerdanësh dhe unaza ari.

Ajo i stiloi flokët e saj bjonde në kaçurrela natyrale ndërsa e mbante grimin e saj të ulët dhe të natyrshëm për ditën jashtë në qytet.

Dalja e Ritës vjen pasi ajo dha një pasqyrë të rrallë në marrëdhënien e saj me drejtorin e Thor, Taika Waititi, 46 vjeç.

Duke folur për revistën australiane Vogue, Rita tha se ishte në një “vend të mrekullueshëm” në jetën e saj kur ishte në Australi.