RIZVANOLLI DEL SOT NË KONFERENCË ME KRYESHEFIN E KEK-UT DHE KOSTT-IT

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli do të mbajë sot konferencë për media së bashku me kryeshefin e KEK-ut, Nagip Krasniqin dhe kryeshefin e KOSTT-it,, Kadri Kadriun.

 

Përmes një njoftimi për media bëhet e ditur se konferenca do të mbahet në objektin e Qeverisë në orën 17:00

“Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli së bashku me Kryeshefin e KEK-ut, Nagip Krasniqi si dhe Kryeshefin e KOSTT-it, Kadri Kadriun, mbajnë konferencë për media”, thuhet në njoftim. /RTK