RRAHJE NDËRMJET SIRIANËVE NË PRISHTINË, NJËRI BËHET PËR SPITAL

Disa sirianë dyshohet se janë rrahur sonte ndërmjet vete në një hotel në Prishtinë.

 

Ballkani.info ka siguruar video dhe foto nga kjo përleshje, e cila ka ndodhur në rrugën “Maliq Pashë Gjinolli”.

 

Në këtë video shihen forcat policore, kurse në fotografi duket një person në autoambulancë duke iu dhënë ndihma e parë.

 

 

Burime tona thonë se sulmuesit më pas kanë ikur në drejtim të Mitrovicës./RTK